Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Möjligt att det var helt onödig information i din tråd, hade ingen aning om åldern på ditt fordon. Roboten kom nog några år senare.
Ingen fara! En sån låda hade varit intressant att prova.Möjligt att det var helt onödig information i din tråd, hade ingen aning om åldern på ditt fordon. Roboten kom nog några år senare.
I mitt första helt onödiga informationsinlägg så brydde jag mig inte om åldern av fordonet. Den frågan dök upp senare.Årsmodellen framgår redan i första inlägget.
Pålle
Och därmed är den diskussionen klarI mitt första helt onödiga informationsinlägg så brydde jag mig inte om åldern av fordonet. Den frågan dök upp senare.